За два роки діагностичний центр сплатив би 400 тисяч гривень до районного бюджету

Депутати Вінницької районної ради звільнили діагностичний центр «Нейромед» від орендної плати на два роки. Відповідне рішення було прийнято на 45-й сесії райради. Воно далось нелегко. Відбулось два переголосування. Причиною даного рішення став ремонт, який був зроблений коштами медичного центру у двох приміщеннях на суму 2 мільйони гривень. Про це з місця подій повідомляє кореспондент Vlasno.info.

Діагностичний центр «Нейромед» знаходиться на території Вінницької обласної клінічної лікарні імені М.І. Пирогова. В цьому році тут з’явилось два нових МРТ-пристрої.

– Вони зробили ремонт у двох приміщеннях. В одному на 1,2 мільйони гривень, а в іншому – на 800 тисяч. Оренда на рік становить 200 тисяч гривень. Ми його здали на 2 роки. Вони звернулись до нас з питанням зняти орендну плату у зв’язку з тим, що вони зробили ремонт в нашому закладі. Ми не продаємо це приміщення. Через 2 роки ми або будемо продовжувати їм оренду, або не будемо, а приміщення все одно буде у нашій власності, – заявив голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, пише vinnytsia.eu.

Не всі депутати готові були підтримати це питання. Зокрема голова постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, гласності, діяльності рад, органів місцевого самоврядування, законності та правопорядку Борис Саюк:

– Ми шукаємо, де знайти гроші на зарплати керівникам закладів. Зокрема, Вадиму Пасічніку, Головному лікарю Центру первинної медико-санітарної допомоги Вінницького району. А Ви хочете просто віддати 400 тисяч гривень.

За словами Сергія Сітарського, компанія «Нейромед» надає два жетони на день для мешканців Вінницького району. За їх допомогою можна безкоштовно пройти МРТ-сканування та швидко дізнатись про свої проблеми зі здоров’ям. Особливо це стосується людей похилого віку та важких хворих.
neiromed 3 1
Врешті-решт, з другої спроби 20 депутатів проголосувало за рішення про скасування орендної плати для «Нейромеду».
До речі, МРТ-сканування внутрішніх органів коштує в цьому центрі від 650 до 2,5 тисяч гривень.