У Полтаві дітям бійців АТО повернули безкоштовне харчування

Сьогодні, на черговому засіданні виконкому Полтавської міської ради, було прийнято рішення про розширення переліку категорій школярів, які будуть харчуватися за кошти міського бюджету.

Згідно з прийнятим рішенням, діти, чиї батьки захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та отримали статус учасника бойових дій, або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни (за наявності відповідних документів), отримуватимуть безкоштовно сніданки.

Також право на безкоштовне харчування матимуть школярі, чиї батьки загинули в зоні проведення АТО або зникли безвісти.

– Ми розглядали це питання на минулому виконкомі і хочемо внести зміни до переліку пільгових категорій. До законодавчо обов’язкових додати учнів, батьки яких постраждали від АТО, – зазначила Леся Марталішвілі, начальниця управління освіти Полтавської міської ради.

За її словами, для забезпечення безоплатного харчування цих дітей потрібно 1 мільйон 844 тисячі гривень, пише poltava-city.com.

Нагадаємо, на минулому засіданні виконкому, яке відбулося 4 липня, затвердили перелік категорій учнів, які мають право на безкоштовне харчування та визначили вартість, серед них не було дітей бійців АТО.

Крім того, у порівнняні з минулим навчальним роком, право харчуватися за кошти міського бюджету втартили учні з інвалідністю, діти з багатодітних сімей, потерпілі від аварії на ЧАЕС, діти, чиї батьки загинули під час виконання службових обовязків та переселенці з окупованих територій.