Міський голова Івано-Франківська поцікавився, яка ситуація в місті із ромами

Вчора, 17 липня, під час оперативної наради міський головаІвано-Франківська Руслан Марцінків поцікавився, яка ситуація в місті із ромами, пише franyk.city.

За його словами, до міської ради надійшли повідомлення, що на лавках на площі Ринок, поруч міської ратуші, сплять роми та безпритульні. Також вони чіпляються до людей та вимагають грошей. А у привокзальному сквері – одній із небагатьох вцілілих від комерційної забудови рекреаційних зон, теж в центрі міста, оселився цілий ромський табір з півтора десятка осіб.

Керівник створеного мером-свободівцем КП «Муніципальна варта» Богдан Кухарук відповів, що на всі виклики працівники виїжджали і проводили профілактичні бесіди. І щодо ромів у Привокзальному сквері, то вони не порушують громадський спокій !

Зі слів Кухарука виходить, що єдиним на що мешканці міста скаржаться “муніципальній поліції” є стихійна вулична торгівля та “незаконна” реклама на магазинах, на чому незле можна поповнити певний бюджет. А ось, щоб прогнати табор з газонів і лавок рекреаційної зони – скверу, конче необхідно дочекатися страйку під стінами мерії незадоволених мешканців міста-платників податків. Та й, мабуть, в цільовому призначенні скверів у якомусь “законі” муніципальщик вичитав, що створюються рекреаційні зони не для відпочинку законослухняних громадян із дітьми, а саме для розбиття в них таборів ромів?

Та й куди дивиться керівник міського Управління охорони здоров’я Марія Бойко – санепідеміолог за фахом? Мабуть шукає для якої ще місцевої медустанови придбати УЗД-апарат за завищеною ціною?