Італійська компанія Imola Ceramica

Італійська компанія Imola Ceramica виробляє керамічну плитку на різний «смак і колір». Компанія Імола виробляє якісну продукцію ось уже кілька десятків років. Продукція компанії, дійсно, є унікальною. Продукція компанії Imola Ceramica унікальна завдяки своїй можливості до адаптації вже до існуючого дизайну приміщення. Керамічна плитка Imola розроблена таким чином, що окремі її елементи в купі з основною плиткою (настінна керамічна плитка) створюють дивовижні композиції. Керамічна плитка Імола Кераміка представленна в таких типах:
Італійська плитка Імола Клінкер http://postach.com.ua/.
Така керамічна плитка ідеально буде дивитися на вашій дачі на літньому майданчику, літній кухні або ж при обробці фасаду або сходинок. Так ваша поверхня залишиться добре захищеною і буде непогано виглядати з усіма типами інтер’єру.
Плитка під Бетон.
Керамічна плитка по Бетон стала досить популярна останнім часом. Плитка Imola Ceramica під бетон добре буде виглядати у великому і просторому приміщенні або ж у тематичних пабах або ресторанах. Плитка доступна в різних форматах (Керамічна плитка Imola 30×30, 45×45, 30×60 …)
Плитка під Шпалери.
Цікавий тип декоративної керамічної плитки. Італійська керамічна плитка по Шпалери, як правило, має досить великий формат: 20×80, 30×60, 30×90; і виконана у світлих тонах. Прикрашена декоративними орнаментами, таким чином, щоб нагадувати малюнок шпалер.
Тіні і Кольори.
Серія керамічної плитки Shades and Colour ідеально підійде до приміщення яке повинно радувати вас своєю яскравістю і насиченими відтінками- кухня. Кухня ідеальне приміщення для даної колекції, адже формат керамічної плитки: 10×10, 20×20; а різні типи відтінків тільки порадують креативних людей. А все завдяки керамічній плитці Imola Shades and Colour для кухні.
Камінь.
Керамічна плитка і Керамограніт Imola під камінь дуже практичний для тих людей, які хочуть бачити у себе під ногами натуральний камінь, але він занадто холодний для них. Завдяки керамічній плитці і керамограніту Imola і системі теплої підлоги Nexans, у вас більше не виникне такої проблеми.