Державна аудиторська служба спростувала неправдиву інформацію про результати перевірки діяльності управління комунальної власності Львова

Посадових осіб Західного офісу Держаудитслужби притягнуть до відповідальності.

Нещодавно Державна аудиторська служба України скасувала неправдиво висвітлену інформацію щодо результатів перевірки Державною фінансовою інспекцією діяльності управління комунальної власності Львівської міськради, — передає 032.ua.

Як розповіли в управлінні комунальної власності ЛМР, листом від 15.06.2018 № 06−14/490 Державна аудиторська служба України повідомила про те, що інформацію про причетність управління комунальної власності до збитків, нанесених бюджету м. Львова — видалено, пише ulvovi.info.

Читайте також: Оплата проїзду в автобусах через QR-код — чи реально це для Львова?

Станом на нині вирішується питання щодо притягнення до відповідальності посадових осіб Західного офісу Держаудитслужби, які допустили помилку у викладені інформації.

Нагадаємо, у травні 2018 року у прес-службі Західного офісу Держаудитслужби повідомили, що за результатами ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності управління комунальної власності департаменту економічного розвитку ЛМР виявили фінансові порушення майже на 2 млн грн. Йшлося про оренду нежитлових приміщень, за які нібито не було перераховано коштів до міського бюджету у розмірі 1,8 млн грн. Окрім цього, виявили, що нежитлове приміщення обліковою вартістю 143,2 тис. грн, що перебувало на балансі одного з львівських комунальних підприємств, було незаконно відчужено на користь фізичної особи і надалі приватизовано. Вимоги щодо усунення порушень скерували начальнику Управління, а матеріали ревізії передали у ГУ НП у Львівській області.