Депутати Рівненської обласної ради побували у будинку для престарілих

17 липня в ході виїзного засідання постійна комісія з питань соціальної політики та соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей ознайомилася з роботою комунального закладу
«Тучинський геріатричний пансіонат» Рівненської обласної ради.

Заклад створений у 2001 році. Загальна територія понад 24 га, на якій розміщено два корпуси, де проживають підопічні.

Крім того, функціонує підсобне господарство (корови, свині, коні та бджолосім’ї), що дає можливість забезпечувати мешканців пансіонату м’ясом, молоком, овочами, фруктами. Аби мати можливість відвідувати богослужіння для пенсіонерів збудували церкву, пише rivne-city.com.

За словами директора пансіонату Олександра Демчука, усі мешканці забезпечені одягом, чотириразовим харчуванням, цілодобовим медичним обслуговуванням, засобами реабілітації, медикаментами, комунально-побутовим обслуговуванням, стаціонарним лікуванням на базі лікувально-профілактичних закладів охорони здоров’я та організацією культурно-масової і оздоровчо-спортивної роботи.


Але є потреба у спецавтомобілі для перевезення інвалідів до медзакладів.

Оглянувши усі приміщення закладу та поспілкувавшись з його мешканцями члени комісії в складі Тетяни Воронко, Миколи Лобчука, Степана Бузяна під головуванням Бориса Бірука відзначили, що першочергово потрібно збільшити штатних працівник.

Зокрема, мова йде про пральне відділення закладу, де працює дві особи, які до того ж займаються ремонтом одягу літніх людей.